Myworld:)

Já to prostě zvládnu!!

Publikováno 28.03.2014 v 00:00 v kategorii my life, přečteno: 42x

Nazdárek, taky se vám často stává, že se do něčeho pustíte? Řeknete si třeba: "od dneška si půjdu 2x do týdne zaběhat nebo od zítřka omezím čokoládu"? A ze začátku se opravdu snažíte své předsevzetí poctivě plnit, ale postupem času odpadne nadšení a přidá se špetka lenosti, tudíž svůj slib opět vzdáváte? Já to mám totiž podobně, ale dnes jsem se s tím rozhodla tutově něco udělat!!
Při brouzdání po internetu jsem narazila na video Jillian Michaels 30 Day Shred, kdy se cvičí po dobu třiceti dní. Sestavy jsou rozděleny do 3 levelů, takže tělo získá dostatek prostoru si na zátěž zvyknout. (http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8)
 Myslím si, že by to mohl být dobrý i prospěšný způsob, jak se v něčem překonat, ale zároveň udělat něco pro své zdraví.  
Nevím jak vy, ale já už si dlouhou dobu říkám, že by mi neuškodilo více pohybu, ale často se vymlouvám na špatné počasí, na to, že mám málo času nebo na to, že jsem utahaná. Ale vzhledem k tomu, že toto cvičení trvá pouze 25min, a je možnost cvičit pohodlně z domova, nemá cenu se vymlouvat.
Nesnáším cvičení v halách, kde každý může vidět jak jsem zadýchaná, červená jako rajče a zpocená jako hříšnice v kostele. Takže bez ostychu směle do toho!! Dnes začínááme! Jdete do toho se mnou? :) Nebo mátě někdo s tímto cvičením zkušenosti? 
začínáme

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?